SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

Pro děti v předškolním věku 3 - 6 let

přípravka

ROZVOJ MOTORIKY, KOORDINACE, OBRATNOSTI, RYCHLOSTI A SÍLY FORMOU HER A SOUTĚŽÍ.
 

TRÉNINKY:          PONDĚLÍ  nebo STŘEDA 16:30 - 17:30, omezená kapacita!!!!!
TĚLOCVIČNA:      malá tělocvična MŠ u Veverek, Komenského 581
SOUSTŘEDĚNÍ:    možnost účasti na klubových soustředěních 2x ročně (od 6 let)

TRENÉŘI:             Denisa Esser Vaněčková, Andrea Orgoňová, 

Od září 2019 rozšiřujeme tréninky i na středu. Můžete si vybrat, který den budete chodit. Rezervujte si místo splněním obou podmínek členství - pozor omezená kapacita !!!!

 

 

INFO PRO RODIČE: na konci této stránky v "Souborech ke stažení" neleznete dokument s podrobnými informacemi pro rodiče nových členů

Podmínky členství mají splněné děti níže, pokud neí vaše dítě uvedeno, nemáte splněné obě podmínky členství.

Případné reklamace prosím na esser@seznam.cz.


 

 

1 Balounová Kateřina Pondělí
2 Homolová Sofie Pondělí
3 Homolová Vanessa Pondělí
4 Hrubá Denisa pondělí
5 Kelbichová Tereza pondělí
6 Klobouček Václav Pondělí
7 Krof Matěj pondělí
8 Neubauerová Ema Pondělí
9 Novák Gabriel Pondělí
10 Petr Václav Pondělí
11 Petrášová Eliška Pondělí
12 Petřík  David Pondělí
13 Podhorská Nela Pondělí
14 Puchr Matyáš Pondělí
15 Sádovský Filip Pondělí
16 Sýkora Martin Pondělí
17 Šenkěřík Vojtěch Pondělí
18 Škulec Filip Pondělí
19 Trhlík Teo pondělí
20 Vonšovský Brian Pondělí
21 Vyjídáček Radim Pondělí
22 Zoubková Edita Pondělí
       
1 Bobková Gabriela Středa
2 Čechová Ema Středa
3 Červinka Miroslav Středa
4 Jandlová Michaela Středa
5 Kršková Adéla Arya Středa
6 Křížek David středa
7 Ondráčková Nela Středa
8 Poluhová Nikola Středa
9 Smejkal Tomáš Středa
10 Sochová Dominika Středa
11 Strnadel Viktor Středa
12 Tříska Dominik Středa
13 Vaněk Lukáš Středa
14 Vaněk Tomáš Středa
  Nedvídek Martin ??
  Kubešová Adéla ???


 

 



 

 

Info pro členy klubu

datum konání popis
07. 09. 2019 BĚH ZÁMECKOU ZAHRADOU
09. 09. 2019 PRVNÍ TRÉNINKY
28. 09. 2019 ATLETICKÝ ČTYŘBOJ