KOMPENZACE ZA ZRUŠENÉ TRÉNINKY

25.06.2021

Jak bylo několikrát avizováno Valná hromada na svém jednání koncem června projednala mimo jiné i kompenzace za zrušené tréninky v druhém pololetí, viz. zápis na našich stránkách: https://www.targetsport.cz/dokumenty

Přestože dle zákona nemáme povinnost členské příspěvky vracet (jsme pouze zapsaný spolek, ne podnikatelský subjekt a členské příspěvky nejsou úhradou služby, ale úhrada za členství ve sportovním klubu) snažíme se v této těžké době vyjít členům vstříc a nabízíme kompenzace za zrušené tréninky.

Bude to pro klub velice náročné, protože i v době kdy se necvičí musíme platit své závazky, kterých není málo.

Původně, jako každý rok, měli tréninky končit v půlce června, ale cvičíme až do 30.6. - nahradíme tedy půlku měsíce.

Atletika, gymnastika, karate, všestranný targeťák celkem zrušeny tréninky za 2,5 měsíce, prodloužením do konce června - nahrazena půlka měsíce = 2 měsíce kompenzujeme

Sportovní přípravky celkem zrušeny tréninky za 3 měsíce, půlka měsíce nahrazena = 2,5 měsíce kompenzujeme

V případě, že požadujete výše uvedené kompenzace odpovězte prosím na e-mail, který byl dnes odeslán všem kdo zaplatili čp na celé pololetí   !!!  nejpozději do 11.7.2021  !!!   jednoduchou formou - Prosím o kompenzace pro " Celé jméno člena a oddíl-kroužek". 

Následně Vám bude zaslán e-mail kde si vyberete jakou formou budete chtít s penězi naložit. Buď budou vráceny zpět na účet, nebo je můžete ponechat v Klientském centru a použít na následující úhrady kroužků, nebo táborů.

Pokud o kompenzace nepožádáte podpoříte stabilitu klubu a zajistíte sportovní aktivity svým dětem i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.