Novinky

25.03.2020 AKTUÁLNÍ INFO KE VŠEM TRÉNINKŮM

Dobrý den, aktuální situace kolem Koronaviru a vládních nařízení nás velice mrzí. V tuto chvíli prosíme o strpení - čekáme na stanovisko krizového štábu 11. dubna, kdy by se mělo rozhodnout, jak dále bude probíhat karanténa. Poté se sejde vedení klubu a bude řešit vzniklou situaci na základě aktuálních možností. Po uvolnění karantény začneme s tréninky. Vzhledem ke skutečnosti, že školy budou i nadále uzavřené plánujeme trénovat venku a dle možností trenérů se pokusíme trénovat každý pracovní den, tak abychom nahradili co nejvíce tréninků (i když děti nebudou chodit do školy). Plánovaný konec všech našich kroužků (v týdnu 15.-19.6.) se prodlouží až na konec června tedy v týdnu 22.-26.6. Budeme se snažit vše zvládnout do prázdnin, abyste nepřišli o své oblíbené pohybové aktivity. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

24.03.2020 TRAMPOLÍNY DOSPĚLÁCI STŘEDA A PÁTEK

Na základě Karantény odkládáme začátek středečních a pátečních trampolín do doby, kdy bude možné začít trénovat. Neuskutečněné tréninky budeme nahrazovat v druhé půlce června, případně v červenci.

24.03.2020 KOLOBĚH

Na základě Karantény odkládáme začátek KOLOBĚHU do doby, kdy bude možné začít trénovat. Cenu budeme aktualizovat dle začátku.

12.03.2020 VŠECHNY TRÉNINKY ZRUŠENY

Vážení a milí rodiče, účastníci našich aktivit. Na základě rozhodnutí Vlády ČR a přijatých opatření RUŠÍME všechny pravidelné tréninky do odvolání.

05.03.2020 NÁBORY VŠESTRANNÉHO TARGEŤÁKA.

Nechcete dělat pouze jeden sport, chcete vyzkoušet každý trénink něco jiného a pak se teprve rozhodnout. Právě pro Vás otevíráme nový kroužek v tělocvičně TGM od března. Na výběr jsou dva termíny.

05.03.2020 POSLEDNÍ VOLNÁ TRAMPOLÍNA PRO DĚTI V PÁTEK

Uvolnila se trampolína pro děti v pátek 17-18. Přihlásit se můžete přes menu Kroužky, kde uvidíte cenu 1500. Po odeslání přihlášky Vám přijde zpět předpis se slevou na 1400,-Kč.

03.03.2020 NOVÁČCI

Všechny naše kroužky mohou nováčci v případě volné kapacity vyzkoušet poprvé zdarma a následně se teprve rozhodnout.

11.02.2020 Členské příspěvky na druhé pololetí

Stávající členové se nemusí nově registrovat, stačí zaslat ČP.

KVALIFIKAČNÍ TURNAJ pro MČR v karate

16.11.2019

V pátek 15.11. jsme domluvili odjezd z Milovic v 17:00. V několika rodinách naráz vrcholila od oběda příprava na dlouhou cestu, žehlila se kimona, smažily se řízky, hledaly se nabíječky a powerbanky. Zkrátka cestovní horečka, jak má být. Co se to dělo? Čekal nás dlouhý a náročný víkend na dvou turnajích v Dubňanech. V sobotu 16.11.2019 se jednalo o KVALIFIKAČNÍ TURNAJ pro MČR v karate. Utkali se zde vítězové krajských přeborů o postup na nejvyšší soutěž v roce a to MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v karate, které nás čeká začátkem prosince 2019. Na cestu jsme tedy vyrazili patřičně vybavení a jali se "drkotat" po D1 směr Brno a Dolní Dunajovice, kde jsme měli objednané ubytování. Sestava byla složena z těchto borců: Martin Višňovský, Ondra Tošovský, Štěpán Fiedler, Leonard Ondovčák, Adriana Macková, Eva Tušová, Aneta Kubešová, Vlado Ondovčák a já. Cesta byla zdlouhavá a nepříjmená i v tom, že kamioňáci díky nedostatku parkovacích ploch stáli i na vjezdech do benzínek a nebylo jednoduché někde zaparkovat a odskočit na toaletu. Ale zvládli jsme všechny útrapy D1 a kolem půl deváté už jsme vařili večeři a koukali na pohádku. Ráno jsme vstávali vyspinkaní do růžova a vyrazili do Dubňan, které od nás byly hodinku cesty, což už bylo snesitelné.

Do bojů o postup na MČR se vrhli jako první Ondra a Štěpán a oba si postup vybojovali parádně. Štěpán Fiedler - 1. místo a Ondra Tošovský - 3. místo. Z každé žákovské kategorie postoupili první 4 závodníci z této kvalifikace. Po té přišla na řadu Eva Tušová a Anetka Kubešová, ale těm se bohužel nedařilo a na MČR se tak nekvalifikovaly. Nutno podotknout, že všechny kategorie byly obsazené velmi kvalitními závodníky a konkurence byla "megaobrovská". Jako poslední zabojovali Martin Višňovský, který nakonec skončil osmifinále a Adriana Macková, která startovala ve dvou kategoriích. V kategorii Juniorek (kam věkově patří) převálcovala své soupeřky a s přehledem obsadila 1.místo a postup na MČR má v kapse. V kategorii žen skončila nekonec třetí, což na kvalifikaci nestačilo, protože z těchto kategoríí postupují vždy jen první dvě závodnice. Ale byla to jen zkouška a nahlédnutí do kategorie, kam bude Adri patřit věkem až za rok.

Celá soutěž i s vyhlášením byla kolem dvanácté hodiny u konce a my mohli vyrazit na nákupy, uvařit na penzionu trochu neslaný oběd :-D a první skupinka se naložila a vyrazila k domovu. Zatímco já si dala pauzu a do večera čekala na druhou skupinku, která soutěžila v neděli.

Výsledky:

1.MÍSTO = Štěpán Fielder (kata ml. žáci 7-9 let) + POSTUP NA MČR!!!

1.MÍSTO = Adriana Macková (kata juniorky) + POSTUP NA MČR!!!

3.MÍSTO = Ondřej Tošovský (kata ml. žáci 10-11 let) + POSTUP NA MČR!!!

3.MÍSTO = Adriana Macková (kata seniorky) - BEZ POSTUPU NA MČR

 

Děkujem všem za předvedené výkony a budeme držet pěstičky na MČR!!!