Novinky

02.06.2020 Přihlášení na kroužky v roce 2020/2021

Přihlášení na kroužky v novém školním roce bude spuštěno v průběhu srpna.

24.05.2020 KOLOBĚH

Začínáme s tréninky koloběhu vždy ve čtvrtek od 28.5. do 2.7. Více informací najdete přímo v kroužku.

12.05.2020 12.5.NÁBORY KARATE BUDOU V TĚLOCVIČNĚ TGM !!!! 16:30-17:30

Nábory karate budou v tělocvičně školy TGM, Pionýrů 54, Milovice

08.05.2020 UPŘESNĚNÍ K TRÉNINKŮM

Od pondělí ZAČÍNÁME TRÉNOVAT. Některé vnitřní prostory jsou bohužel stále uzavřené a nemáme přístup ani na wc. Doporučujeme chodit na tréninky vhodně oblečen už z domova. V případě deště budou tréninky zrušeny. Děti během tréninku nemusí mít roušky, sraz na stejných místech pouze před budovou.

24.03.2020 TRAMPOLÍNY DOSPĚLÁCI STŘEDA A PÁTEK

Na základě Karantény odkládáme začátek středečních a pátečních trampolín do doby, kdy bude možné začít trénovat. Neuskutečněné tréninky budeme nahrazovat v druhé půlce června, případně v červenci.

24.03.2020 KOLOBĚH

Na základě Karantény odkládáme začátek KOLOBĚHU do doby, kdy bude možné začít trénovat. Cenu budeme aktualizovat dle začátku.

12.03.2020 VŠECHNY TRÉNINKY ZRUŠENY

Vážení a milí rodiče, účastníci našich aktivit. Na základě rozhodnutí Vlády ČR a přijatých opatření RUŠÍME všechny pravidelné tréninky do odvolání.

05.03.2020 NÁBORY VŠESTRANNÉHO TARGEŤÁKA.

Nechcete dělat pouze jeden sport, chcete vyzkoušet každý trénink něco jiného a pak se teprve rozhodnout. Právě pro Vás otevíráme nový kroužek v tělocvičně TGM od března. Na výběr jsou dva termíny.

Jak se přihlásit

 
Nově se všichni na tréninky a tábory přihlašují přes menu Kroužky. 
V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si sami vymyslíte, jméno a příjmení. 
Poté vám na zadaný email přijde zpráva s tvz. validačním odkazem - tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše.
Tímto jste již do klientského centra zaregistrováni a můžete přihlásit dítě na kroužky, akci, nebo tábor.  Při dalším přihlášení do jiného kroužku, nebo na další pololetí jen vyberete kroužek a přidáte již uložené dítě. 
Po elektronickém odeslání přihlášky Vám přijde e-mailem potvrzení o přijetí/nepřijetí, případně nabídka na pozici náhradníka. V klientském centru si vytisknete přihlášku, podepíšete a doručíte do rukou trenérů. Součástí přihlášky jsou podklady k provedení platby převodem. Nezapomínejte prosím při platbě správně vyplnit variabilní symbol, bez něj se platba nespáruje.